CS DE EN

Služby

Základní služby kempu a Cyklostopu

 • volné plochy pro stany
 • přípojky pro karavany
 • vybavené rodinné stany k pronajmutí
 • free wi-fi připojení
 • WC a umývárny
 • WC a sprcha pro postižené
 • sprchy s teplou vodou
 • úschovna, půjčovna kol a sportovních potřeb, nářadí pro základní servis kol
 • turistické informační centrum
 • dětské hřiště s pískovištěm
 • možnost samostatného vaření, umývárna nádobí
 • možnost praní a sušení prádla

 

Sociální zařízení

Kemp je vybaven zcela novými sociálními zařízeními. Najdete tu kabinkové WC a sprchy s teplou vodou, která je u nás v ceně pobytu. Pro handicapované je v kempu k dispozici speciální WC a sprcha s bezbariérovým přístupem. Součástí vybavení je také přebalovací pult pro miminka.

 

 

Kuchyňka a jídelna

Snídani si u nás můžete dát ve společenské místnosti, kterou představuje tradiční mongolská jurta. Také Vám rádi nabídneme občerstvení na recepci. V kempu je také společná kuchyňka vybavena sporákem, dvěma dřezy pánvičkou a hrnci. Dále je zde možnost zapůjčení talířů a příborů na recepci. Samozřejmě kromě toho najdete v okolí různé restaurace. Tu nejbližší už asi 100 metrů od vjezdu do areálu.Prádelna

Nemusíte se bát, že si u nás nevyperete. Součástí vybavení kempu je pračka a sušička, kterou můžete využít kdykoli budete potřebovat.

 

 

Turistické informační centrum

Recepce zároveň slouží jako informační centrum města Děčín. Najdete zde mnoho informačních materiálů, ať už týkajících se města Děčín, tak i turistiky v Českém Švýcarsku a celé ČR.

 

Dětské hřiště

Vaše děti se u nás mohou vyřádit na pískovišti, vybaveném dětským bagrem. Mají tu k dispozici také klouzačku, houpačku a pružinové houpadlo. A pokud si myslíte, že vaše ratolesti z hraní si na pískovišti už vyrostli, určitě si rádi zaskáčou na velké trampolíně.V kempu se tak jistě nebudou nudit. A až Vám přestane naše hřiště stačit, 100 metrů od kempu najdete největší hřiště v Děčíně s atrakcemi, které budou Vaše děti zbožňovat.

 

 

Bar

Dostanete-li po náročném dni plném výletů chuť se osvěžit, přijďte posedět do našeho bufetu. Půllitr dobře vychlazeného regionálního piva Vám zaručeně udělá dobře a Vaše děti si určitě vyberou z několika druhů točených limonád. Hladovým výletníkům jistě přijde k chuti grilovaná klobáska, utopenec nebo něco dalšího z naší nabídky.

 

 

Káva

Nabízíme výbornou čerstvě mletou kávu z místní pražírny

 

 

Snídaňový servis

V našem kempu máte možnost zakoupit si snídani za 120,- Kč*
 
Snídaně se skládá z:
 
Rohlíky Máslo Müsli Káva
Sladké pečivo Med Vařená vejce Čaj
Šunka Marmeáda Párečky Mléko
Salám Nutella Kečup Džus
Plátkový sýr Jogurt Hořčice Voda s citronem
       
       

*Snídani lze připravit i veganskou či bezlepkovou za příplatek 30,- Kč

 
 

Úschovna kol

V areálu cyklokempu lze využít 10 uzamykatelných boxů, každý s elektrickou zásuvkou a světlem. Nemusíte se tak strachovat, že se Vám elektrokolo vybije v polovině cesty. Samozřejmě si lze také nabít mobilní telefon nebo notebook.
Kapacita: 40 kol
Jsme certifikováni jako cyklo kemp Cyklisté vítáni.

 

 

Půjčovna kol a sportovních potřeb

Půjčujeme horská kola, elektrokola, tandem kola, koloběžky, dětská kola a dětské vozíky. Půjčovna se nachází v blízkosti areálu. Kolo si objednáte na recepci a může Vám být přivezeno až do kempu. Tuto službu provádíme ve spolupráci s www.active-point.cz/

 
 
 
KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz