Zážitky s Active Point

Jste milovníky aktivní dovolené? Vyzkoušejte zážitky z naší nabídky. Zdolejte populární Via ferratu a vychutnejte si jedinečný výhled na Děčín z ferratového setu. Nejste milovníky výšek? Tak zkuste splout Labe na lodičce až do sousedního Německa a zpět po Labské cyklostezce na kole či koloběžce. Stále to není to pravé ořechové? Podívejte se na naši nabídku zážitků a vyberte si.

Chci zážitek

Active Park Děčín

V Active Parku Děčín na Polabí se zabavíte množstvím venkovních klasických ale i netradičních aktivit a her. Můžete si je u nás všechny on-line zarezervovat a už se jen přijít bavit. O občerstvení se postará Bistro Camp, kde jsou k zapůjčení i různé deskové hry pro zpestření posezení. Hurá za zábavou!

Chci se bavit

Co dělat ve městě

Děčín je skvělým místem pro návštěvu restaurací. Najdete tu od tradiční české kuchyně, přes asijské, italské restaurace, vyhlášené burgrárny až po luxusní podniky. Nezklameme ani milovníky chmelových nápojů. V Děčíně můžete ochutnat řemeslná piva z více než desítky regionálních minipivovarů, část z nich dokonce i v našem bistru

Děčín se pyšní několika kulturními památkami, z nichž nejznámější je Děčínský zámek s Růžovou zahradou. Za zmínku také stojí jedna z nejstarších ZOO v České republice. Kvalitní koupání v Děčíně Vám nabídne Aquapark Děčín, který je vzdálen necelých 5 min. chůze od kempu

Pokud se chcete o Děčíně dozvědět to nejzajímavější v kostce a všemi smysly, doporučujeme vyzkoušet náš zážitek Prohlídka města na koloběžce & degustace v minipivovaru. Anebo si užijte pěší procházku městem s naším průvodcem. Děčín je boží.

Kalendář akcí ve městě

Co dělat v okolí

Děčín leží na prahu Národního parku České Švýcarsko a sousedí s CHKO České středohoří a tak máte z kempu ideální startovní místo pro Vaše výlety. Nabízí se dvě varianty výletů. Krásnou přírodu si můžete užít v sedle kola nebo objevovat krásy pěší turistikou. Obrovskou výhodou je pozice Kempu Děčín. Hned u bran kempu se totiž napojíte na Labskou cyklostezku, která vás dovede na mnoho krásných míst.

Tip na cyklovýlet Tip na pěší výlet