Zážitky s Active Point

Jste milovníky aktivní dovolené? Vyzkoušejte zážitky z naší nabídky. Zdolejte populární Via ferratu a vychutnejte si jedinečný výhled na Děčín z ferratového setu. Nejste milovníky výšek? Tak zkuste splout Labe na lodičce až do sousedního Německa a zpět po Labské cyklostezce na kole či koloběžce. Stále to není to pravé ořechové? Podívejte se na naši nabídku zážitků a vyberte si.

Chci zážitek

Active Park Děčín

V Active Parku Děčín na Polabí se zabavíte množstvím venkovních klasických ale i netradičních aktivit a her. Můžete si je u nás všechny on-line zarezervovat a už se jen přijít bavit. O občerstvení se postará Bistro Camp, kde jsou k zapůjčení i různé deskové hry pro zpestření posezení. Hurá za zábavou!

Chci se bavit

Co dělat ve městě

Děčín je skvělým místem pro návštěvu restaurací. Naleznete zde téměř všechny druhy kuchyní - od tradiční české kuchyně, burgrárny, fast foody až po luxusní podniky, které nabízejí menu tvořené špikovými kuchaři. Ve městě také můžete navštívit kulturní památky. Nejnavštěvovanější je Děčínský zámek s Růžovou zahradou, kde se seznámíte s Černým rytířem a spatříte zahradu s více než tisíci růžemi. Za zmínku také stojí jedna z nejstarších zoologických zahrad v České republice. Pro milovníky chmelových nápojů se nabízí návštěva Děčínského pivovaru a pivovaru Nomád. V neposlední řadě se nabízí schlazení v místním Aquaparku Děčín, který je necelých 5 min. chůze od Kempu Děčín. Doporučujeme vyzkoušet náš zážitek Prohlídka města na koloběžce & Pivovar Nomád. Anebo si užijte pěší procházku městem s naším průvodcem. Děčín je boží.

Co dělat v okolí

Děčín leží na prahu Národního parku České Švýcarsko a sousedí s CHKO České středohoří a tak máte z kempu ideální startovní místo pro Vaše výlety. Nabízí se dvě varianty výletů. Krásnou přírodu si můžete užít v sedle kola nebo objevovat krásy pěší turistikou. Obrovskou výhodou je pozice Kempu Děčín. Hned u bran kempu se totiž napojíte na Labskou cyklostezku, která vás dovede na mnoho krásných míst.

Tip na cyklovýlet Tip na pěší výlet