Aktivity

Zážitky s Active Point

Jste milovníky aktivní dovolené? Vyzkoušejte nevšední zážitky z naší nabídky. Vylezte ferratu, splujte Labe na kanoi nebo na raftu, sjeďte koloběžkou ze Sněžníku...

Chci zážitek

Active Park Děčín

V našem Active Parku hned vedle kempu se zabavíte množstvím venkovních klasických ale i netradičních aktivit a her. Půjčte si hoverboard, zkuste lukostřelbu nebo ...

Chci se bavit

Co dělat ve městě

Vyzkoušejte pestrou nabídkou gastronomie, kterou Děčín nabízí, ať už se jedná o ryze českou kuchyni, asijské, italské, mexické, indické či řecké speciality. Nezklamou ani vyhlášené burgrárny, vege bistra, nespočet příjemných kaváren a oblíbené minipivovary. 

Vyražte za kulturními památkami, z nichž nejznámější je Děčínský zámek s Růžovou zahradou. Za návštěvu stojí i jedna z nejstarších ZOO v ČR. Parádní koupání nabídne Aquapark Děčín vzdálený 5 min. chůze od kempu. 

To nejzajímavější v kostce a všemi smysly nabízíme třeba i ve formě jednoho z našich zážitků Prohlídka města na koloběžce & degustace v minipivovaru.

Kalendář akcí ve městě

Co dělat v okolí

Náš kemp je ideálním startovním místem pro výlety do Národního parku České Švýcarsko, Tiských stěn, nedaleký Sněžník a mnoha dalších úchvatných míst a vyhlídek Labských pískovců.

A nezapomeňte si vzít kola (popř.půjčíme :), prakticky u brány kempu se můžete napojit hned na tři směry udržovaných cyklostezek.

Tipy na cyklovýlety Tipy na pěší výlety