Ubytování

Ve školním roce nabízíme několik možností ubytování pro školní kolektivy, sportovní oddíly nebo spolkové organizace za zvýhodněné ceny vč. zajištění všech typů stravy. Ubytování si můžete rezervovat přímo na níže uvedeném odkazu, s poptávkou obsahující specifické požadavky je možné se obrátit na recepce@kempdecin.cz.

Rezervace ubytování pro školy 

Zapůjčení vybavení

Potřebujete si pouze zapůjčit kola, koloběžky, rafty, kanoe, paddleboardy nebo ferratové vybavení pro vaši skupinu? Tak to jste u nás správně, právě pro vás máme specialní nabídku.

Chci si půjčit vybavení

Jednodenní program

Budete u nás trávit den, nebo jen pár hodin? Nevadí, zvládneme společně sjezd na splutí Labe nebo výlet na kole. S odvážnějšími můžeme spojit obě aktivity dohromady.

Chci jednodenní program

Vícedenní program

Zažijete mnoho různých aktivit, které Děčín nabízí. Užijete si pádlování na Labi i jízdu na kole anebo koloběžce na Labské cyklostezce. Čeká na vás hon za pokladem s naší appkou v historickém centru Děčína. Vydáte se na pěší výlet prozkoumat České Švýcarsko. Pobyt si ozvláštníte mnoha sportovními aktivitami v našem kempu. Vy si užíváte a my zařídíme veškerou přepravu vybavení a aktivity.

Chci vícedenní program