pokoje

Bungalov s kuchyňským koutem

Vychutnejte si snídani na terase našeho bungalovu, i uprostřed města, s unikátními výhledy na vzrostlé stromy, řeku Ploučnici či Děčínský zámek.
Bungalov tvoří obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, může tak nabídnout až 4 lůžka. Má vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, k dispozici je základní nádobí, v chladných dnech oceníte jistě i přenosné topení. Ručníky, ložní prádlo i WIFI jsou zahrnuty v ceně.

celková kapacita 4 bungalovů s KK: 16 lůžek

Bungalov

Bungalovy tvoří obývací pokoj s palandou (až 3 lůžka) a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou. Mají vlastní sociální zařízení, ledničku, rychlovarnou konvici, k dispozici je i základní nádobí jako jsou hrníčky, talíře, misky, příbory. Snídani si tak připravíte snadno a můžete si ji vychutnat třeba na terase bungalovu. I uprostřed města si užijete unikátní výhledy na vzrostlé stromy, řeku Ploučnici či Děčínský zámek. V chladných dnech jistě oceníte i topení. V ceně ubytování jsou samozřejmě také lůžkoviny, ručníky i WIFI.

celková kapacita 8 bungalovů: 40 lůžek

ADAC / ACSI slevová CampingCard

Tarif za 17 EUR/ 400 CZK zahrnuje*

parkovací místo pro auto s přívěsem, auto se stanem či karavan s markýzou, elektrická přípojka
2 dospělé osoby + až 3 děti do věku 5 let včetně
Platné od 1.4. - 30.6. a 1.9. - 30.10.
Je nutné vlastnit/prokázat se platnou ACSI Campingcard

*Nezahrnuje rekreační poplatky

Přijedu s karavanem / obytným vozem / spím v dodávce

Pro milovníky dovolené v karavanu nabízíme travnatá místa v centru města Děčína s unikátním výhledem na Děčínský zámek či Via Ferratu na Pastýřské stěně a Děčínský Sněžník.
Elektrická 16 A přípojka či výlevka pro chemické WC jsou samozřejmostí. WIFI a sprcha také v ceně.

Celkem míst: 50

Přijedu s vlastním stanem / spím v osobním autě

Pro milovníky dovolené ve vlastním stanu nabízíme travnatá místa centru města Děčína s unikátním výhledem na Děčínský zámek či Via Ferratu na Pastýřské stěně a Děčínský Sněžník. Parkování je možné přímo u vašeho stanu. WIFI a teplá sprcha jsou vždy v ceně.
celkem míst: 60

Glamping stan

Naše glamping stany si zamilujete. Nabízí spojení tradičního kempování s pohodlím a vybavením bungalovů. Ve stanech je 1 dvoulůžková postel (140 x 200 cm) a 1 dvoulůžková rozkládací pohovka (140 x 200 cm), stoleček a židle, elektřina, vlastní rychlovarná konvice, hrníčky, příbory. Lůžkoviny, povlečení a WIFI v ceně.

celková kapacita 6 glamp.stanů: 24 lůžek

Obytný stan s kuchyňkou

Kempování uprostřed města s veškerým komfortem je možné i bez vlastního stanu. Pronajměte si náš obytný stan s kuchyňkou. Ve stanu je zavedená elektřina, součástí vybavení je lampa, odkládací stolek, skříňka se základním nádobím, vařič. Odpočinete si na kvalitních matracích. Lůžkoviny a povlečení v ceně. WIFI v ceně.

celková kapacita 2 obyt. stanů s kuchyňkou: 12 lůžek

Obytný stan

Kempování uprostřed města je možné i bez vlastního stanu. Pronajměte si náš obytný stan. Stan má 2 ložnice, je v něm zavedená elektřina, součástí vybavení je lampa, odkládací přihrádkový stolek. Spát budete na dřevěném roštu s matrací o šířce 140 cm. Lůžkoviny a povlečení v ceně. WIFI v ceně.

celková kapacita 8 stanů: 32 lůžek