pokoje

Bungalov

Vychutnejte si snídani na terase našeho bungalovu. I uprostřed města si užijete unikátní výhledy na vzrostlé stromy, řeku Ploučnici či Děčínský zámek. Bungalovy mají vlastní sociální zařízení, ledničku, rychlovarnou konvici, hrníčky, talíře a příbory, na postelích jsou molitanové matrace a v ceně ubytování jsou samozřejmě také lůžkoviny a ručníky a WIFI.

Glamping stan

Naše glamping stany si zamilujete. Nabízí spojení tradičního kempování s pohodlím a vybavením bungalovů. Ve stanech je 1 dvoulůžková postel (140 x 200 cm) a 1 dvoulůžková přistýlka (140 x 200 cm), stoleček a židle, elektřina, vlastní rychlovarná konvice, hrníčky, příbory. Lůžkoviny, povlečení a WIFI v ceně.

Obytný stan

Kempování uprostřed města je možné i bez vlastního stanu. Pronajměte si náš obytný stan. Ve stanu je zavedená elektřina, součástí vybavení je lampa, odkládací přihrádkový stolek. Spát budete na dřevěném roštu s matrací. Lůžkoviny a povlečení v ceně. WIFI v ceně.

Přijedu se stanem / spím v osobním autě

Pro milovníky dovolené ve vlastním stanu nabízíme travnatá místa centru města Děčína s unikátním výhledem na Děčínský zámek či Via Ferratu na Pastýřské stěně a Děčínský Sněžník. Parkování je možné přímo u vašeho stanu. WIFI a teplá sprcha jsou vždy v ceně.

Přijedu s karavanem / obytným vozem / spím v dodávce

Pro milovníky dovolené vkaravanu nabízíme travnatá místa v centru města Děčína s unikátním výhledem naDěčínský zámek či Via Ferratu na Pastýřské stěně a Děčínský Sněžník. Elektrická16 A přípojka či výlevka pro chemické WC jsou samozřejmostí. WIFI a sprcha takév ceně.

ADAC / ACSI slevová CampingCard

Tarif za 16 EUR/ 400 CZK zahrnuje*

parkovací místo pro auto s přívěsem, auto se stanem či karavan s markýzou
2 dospělé osoby
3 děti do věku 5 let včetně
elektrická přípojka
Platné od 1.4. - 30.6. a 1.9. - 30.10.
*Nezahrnuje rekreační poplatky

Bungalov s kuchyňským koutem

Vychutnejte si snídani na terase našeho bungalovu. I uprostřed města si užijete unikátní výhledy na vzrostlé stromy, řeku Ploučnici či Děčínský zámek. Bungalovy mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, ledničku, rychlovarnou konvici, hrníčky, talíře a příbory, na postelích jsou molitanové matrace a v ceně ubytování jsou samozřejmě také lůžkoviny a ručníky a WIFI.
Speciální nabídka