Speciální nabídka

pokoje

Bungalov

Vychutnejte si snídani na terase našeho bungalovu. I uprostřed města si užijete unikátní výhledy na vzrostlé stromy, řeku Ploučnici či Děčínský zámek. Bungalovy mají vlastní sociální zařízení, ledničku, rychlovarnou konvici, hrníčky, talíře a příbory, na postelích jsou molitanové matrace a v ceně ubytování jsou samozřejmě také lůžkoviny a ručníky a WIFI.

Karavan k pronájmu

Vyberte si zajímavou formu kempování. Obytný karavan s nádobím, vlastní kuchyňkou a televizorem.
V případě nouze je možnost dvou přistýlek při rozložení sezení uvnitř karavanu. Součástí je Wi-Fi zdarma, solární panel na dobíjení baterie a nádrž na vodu.
Vlastní automobil lze zaparkovat ke karavanu za příplatek.

Glamping stan

Naše veleké glamping stany si zamilujete. Nabízejí spojení tradičního kempování s pohodlím a vybavením bungalovů. Ve stanech jsou 2 dvoulůžkové postele, stoleček a židle, elektřina, vlastní rychlovarná konvice, hrníčky, talíře a příbory a WIFI.

Obytný stan

Kempování uprostřed města je možné i bez vlastního stanu. Pronajměte si náš obytný stan. Ve stanu je zavedená elektřina, spát budete na molitanové matraci. Lůžkoviny v ceně. WIFI v ceně.

Přijedu se stanem / spím v osobním autě

Pro milovníky dovolené ve vlastním stanu nabízíme travnatá místa centru města Děčína s unikátním výhledem na Děčínský zámek či Via Ferratu na Pastýřské stěně a Děčínský Sněžník. Parkování je možné přímo u vašeho stanu. WIFI a teplá sprcha jsou vždy v ceně.

Přijedu s karavanem / obytným vozem / spím v dodávce

Pro milovníky dovolené v karavanu nabízíme travnatá místa centru města Děčína s unikátním výhledem na Děčínský zámek či Via Ferratu na Pastýřské stěně a Děčínský Sněžník. Elektrická 16 A přípojka či výlevka pro chemické WC jsou samozřejmostí. O WIFI a teplá sprcha jsou vždy v ceně.

ADAC / ACSI slevová CampingCard

Tarif za 16 EUR/ 400 CZK zahrnuje*

parkovací místo pro auto s přívěsem, auto se stanem či karavan s markýzou
2 dospělé osoby
3 děti do věku 5 let včetně
elektrická přípojka
Platné od 1.4. - 30.6. a 1.9. - 30.10.
*Nezahrnuje rekreační poplatky