CS DE EN

Program pro školy a skupiny

Vícedenní pobyty


Aktivní zážitkové kurzy v Národním parku České Švýcarsko

Doba trvání: 3 dny
 
Vydejte se s námi s Vaší třídou objevit mnohá z NEJ Národního parku České Švýcarsko. Během pobytu v Děčíně zdoláte jedinou městskou Via Ferratu v Česku. Proplujete na raftech NEJkrásnějším kaňonem na Labi a jeho krásu si vychutnáte i během následného pikniku na břehu.
 

POPIS POBYTU   

 

Celodenní


PĚŠÍ VÝLET V ČESKOSASKÉM ŠVÝCARSKU

Doba trvání: 1 den
Maximální počet účastníků: 45 osob
V ceně: Sestavení výletu
 
Při pobytu v Českosaském Švýcarsku si nemůžete nechat ujít pěší turistiku. Vydejte se objevit krásy Pravčické brány, soutěsek ve Hřensku, unikátního skalního města Tiské stěny anebo stovek skalních vyhlídek. Za návštěvu stojí i saské příhraničí např. skalní hrad Königstein, křinická tramvajová dráha či pískovcový útvar Kuhstal. Rádi Vám s plánováním výletu ZDARMA pomůžeme a budete-li si chtít zajistíme Vám i místního průvodce.
 
 

PŮJČENÍ LODÍ A RAFTŮ NA LABI A ZPĚT NA KOLE ČI KOLOBĚŽCE

Doba trvání: cca 2 - 7 hodiny
Maximální počet účastníků: 100 osob
V ceně: Zapůjčení lodě, pádel, plovacích vest, lodního pytle, instruktáž posádky, vyzvednutí lodí, vybavení a přistavení kol v místě přistání, přepravu materiálu zpět.
Doporučené vybavení: sluneční brýle, opalovací krém, sportovní oblečení, tenisky, pokrývku hlavy
Cena: 350 Kč/os
 
Tento nezapomenutelný zážitek začíná v Děčíně, který Vás hned na začátku okouzlí proplutím mezi skalními masivy Pastýřská stěna s Via ferratou a protilehlým ostrohem s děčínským zámkem. Hned za Děčínem začíná Národní park České Švýcarsko. Přenese Vás do magické krajiny Labského údolí, nejhlubšího pískovcového kaňonu Evropy.  Každý meandr Labe vykouzlí novou pohádkovou scenerii. Na Labi překročíte hranice do Saska a doplout můžete až do Bad Schandau. Zde si od Vás vezmeme lodě a veškeré vybavení a vy se můžete vydat prozkoumat Saské Švýcarsko. Vrátit se zpět do Děčína můžete na kole či koloběžce, vlakem nebo naší dopravu mikrobusem.
 
 

Několikahodinové


LOW ROPES, NÍZKÉ LANOVÉ PŘEKÁŽKY

Doba trvání: cca 2 hodiny
Maximální počet účastníků: 30 osob
V ceně: přilba, zaškolení, instruktor, realizace na Pastýřské stěně
Doporučené vybavení: sluneční brýle, sportovní oblečení, tenisky
Cena: 240 Kč/os
 
Vyzkoušejte si při této aktivitě rovnováhu a obratnost. Nízká lana simulující lanové parky zavěšené ve výškách. I přesto, že se překážky nachází jen pár centimetrů nad zemí, adrenalin při jejich zdolávání proudí rychle v krvi a nikdo nechce spadnout ale úšpěšně přejít. Všichi pomáhají s jištěním a tak se během této aktivity i posiluje týmový duch. Naše Low Ropes jsou ideálním mobilním programem. Můžeme lanové překážky připravit kdekoliv kde je pár stromů, jedná se tak o ideální mobilní program, s kterým za Vámi můžeme přijet. V Děčíně je naše nejoblíbenější místo v lesoparku na Pastýřské stěně, kde se dá kombinovat se slaňováním. Během aktivity jsou stálě přítomni naši průvodci, kteří pomáhají s oblečením výstroje a instruují ke správnému postupu přes překážky.
 
 

SLAŇOVÁNÍ

Doba trvání: cca 2 hodiny
Maximální počet účastníků: 30 osob
V ceně: ferratový set, rukavice, přilba, zaškolení, instruktor
Doporučené vybavení: sluneční brýle, sportovní oblečení, tenisky
Cena: 240 Kč/os
 
Překonejte svůj strach a důvěřujte svým schopnostem a svému průvodci, který Vám pomůže dostat se přes hranu skály. Toto je skutečný adrenalinový outdoorový zážitek. Fyzicky není tato aktivita náročná a vyčerpávající ale jedná se o skutečnou výzvu pro každou hlavu. Místem sestupu je Pastýřská stěna v Děčíně, která nabízí neopakovatelný pohled do Labského údolí a na historické město Děčín. Náš zkušený a přátelský průvodce vysvětlí vše o technice slaňování a bude vám i během sestupu asistovat. Tuto aktivitu se nabízí vhodně kombinovat s výstupem na via ferratu anebo s nízkými lany.
 
 

VIA FERRATA DĚČÍN, PASTÝŘSKÁ STĚNA

Doba trvání: cca 2 hodiny
Maximální počet účastníků: 24 osob
V ceně: ferratový set, rukavice, přilba, zaškolení, instruktor
Doporučené vybavení: sluneční brýle, sportovní oblečení, tenisky
Cena: 350 Kč/os
 
Čeká na Vás největší ferrata v České republice. Na Pastýřské stěně je 16 zajištěných cest o délkách 150 - 170 m. Náš zkušený průvodce vybere tu správnou pro Vás a bezpečně Vás jí i provede. Naučíte se tak pohybovat na via ferratě, něco o historii těchto "ocelových cest" a užijete si dechberoucí výhledy na Labské údolí a historické město Děčín. Součástí je kompletní vybavení s ferratovou brzdou a přilbou a zaškolení v jeho používání. Jedná se opravdu o unikátní zážitek.
 
 

SJEZD NA KOLOBĚŽKÁCH Z DĚČÍNSKÉHO SNĚŽNÍKU

Doba trvání: cca 2 -6 hodin
Maximální počet účastníků: 25 osob
V ceně: koloběžka, přilba, zámek, opravářský set na skupinu, mapa trasy, zaškolení, doprava koloběžek na místo startu
Neobsahuje: dopravu osob na Sněžník a vstupné do Tisé
Doporučené vybavení: sluneční brýle, sportovní oblečení, tenisky
Cena: 220 Kč/os
 
Neobyčejný výlet na koloběžkách přesně pro vaši třídu v jehož průběhu navštívíte překrásné a zatím málo objevené skalní město Tisá. Bizarní skalní věže, brány, průchody, jeskyně a schovávačky, kde se natáčely scenérie k fantasy filmu Letopisy Narnie. Až je prozkoumáte, vydáte se na koloběžkách na dlouhý sjezd z vrcholu nejvyšší stolové hory ČR děčínského Sněžníku (723 m n. m.) a odtud klesáte cestou s úžasnými výhledy 10 kilometrů s kopce dolů, do nejníže ležícího českého města Děčín (130 m n. m.).
 
 

ACTION BOUND - HONBA ZA POKLADEM

Doba trvání: cca 2 hodiny
Týmy od 3 do 10 osob
V ceně: Apka Action Bound se sestavenou hrou, vyhlášení a ceny pro vítěze.
Doporučené vybavení: sluneční brýle, sportovní oblečení, tenisky
Cena: 120 Kč/os
 
Vytvořte malé týmy s 5 - 10 členy, vezměte do ruky smartphone, stahněte naši aplikaci a vydejte se objevit tajemná zákoutí města Děčína. Poznáte skrytá místa, místní příběhy a budete plnit během své mise různé kreativní úkoly. Tato zábavná forma honby za pokladem Vás edukativně provede historickým centrem města Děčína a na konci Vás pak určitě čeká i poklad.
 
 
 
Sestavíme pro Vás celodenní i vícedenní program na míru. Napište nám na e-mail info@active-point.cz nebo na tel. +420 724 006 865
KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz