CS DE EN

Pěší výlety

Děčín leží na prahu Národního parku České Švýcarsko a sousedí s CHKO České středohoří a tak máte z kempu ideální startovní místo pro Vaše výlety.
 

Pravčická brána a soutěsky

Výlet začíná nejprve plavbou lodičkami po řece Kamenici, která je posledním přítokem Labe na českém území. Z Hřenska jsou to k lodičkám cca 2 km, plavba pak trvá 20 minut. Pak pokračujete po naučné stezce Okolím Hřenska, která Vás nechá vystoupat do Mezné. Potom po silnici 2 km do Mezní Louky. Tady je například občerstvení u Fořta. Z Mezní Louky se k Pravčické bráně dostanete po červené turistické značce.  Zpět do Hřenska je to 5 km daleko a dostanete se tam opět po červené značce.
 

Pastýřská stěna

Restaurace na Pastýřské stěněKrásný výhled na Děčín si vychutnáte z Pastýřské stěny z výletní restaurace zvané "Nebíčko". Nahoru vede hned několik pěších tras a můžete rovnou zajít i do Děčínské zoologické zahrady. Ze zámku můžete vyjet minibusem nebo si tam vylezte Via Ferratou. Vybavení Vám půjčíme a zajistíme i průvodce – Via Ferrata s průvodcem.
 
 
 
 
 
 
 

Na Děčínský Sněžník a Tiské stěny

Dominantou děčínského regionu je bezesporu nejvyšší stolová hora České republiky Děčínský Sněžník – 723 m. n. m. Na jejím vrcholu stojí kamenná rozhledna z roku 1864. Cestou na vrchol se určitě nezapomeňte zastavit na Drážďanské vyhlídce, ze které se otevírají nádherné výhledy na Saské Švýcarsko, pevnost Königstein a německé město Drážďany. Nedaleko od Sněžníku se nachází slavné skalní město Tiské stěny, kde se natáčely Letopisy Narnie.
 
KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz