Rezervuj s 20% slevou

Ubytování v Kempu Děčín

Bungalov s kuchyňským koutem

Bungalov s kuchyňským koutem

Bungalov

Bungalov

ADAC / ACSI slevová CampingCard

ADAC / ACSI slevová CampingCard

Volná plocha pro karavany

Volná plocha pro karavany

Volná plocha pro stany

Volná plocha pro stany

Glamping stan

Glamping stan

Obytný stan s kuchyňkou

Obytný stan s kuchyňkou

Obytný stan

Obytný stan

O nás


Jsme moderní městský kemp, který naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí pro všechny, kteří přijíždí objevovat krásy Českosaského Švýcarska, Labských pískovců i samotného Děčína.

V docházkové vzdálenosti od areálu cca do 15 min je k dispozici vše co potřebujete - obchody, autobusové linky na známá turistická místa, restaurace, kavárny, aquapark, dětská hřiště i zámecký areál.

Strategicky umístěný. Moderně zařízený. S vlastním bistrem, půjčovnou kol a lodí.

Ikona Beer

LOKÁLNÍ PIVO

Ikona bikerental

PŮJČOVNA KOL

Ikona bikestorage

KOLO POD ZÁMKEM

Ikona boatrenta

PŮJČOVNA LODÍ

Ikona cards

PLATBY KARTOU

Ikona cctv

KAMERY PRO BEZPEČÍ

Jsme tu pro karavanisty, poutníky s batůžky, cyklisty, motorkáře, rodiny s dětmi, vodáky i milovníky adrenalinu, kteří do jednoho ocení bohaté zázemí Děčína a okolí vč. rozsáhlé turistické infrastruktury - nespočet turistických tras, 3 cyklostezky (na které se napojíte přímo z kempu), via ferrata, plavecký areál a ke splutí vybízející řeka Labe.

Chcete dovolenou s plným servisem? Pak jsme Vám s kolegy z Active Point schopni k ubytování nabídnout a přímo z kempu zrealizovat i několik nezapomenutelných outdoorových zážitků.

od 750 Kč

VIA FERRATA S PRŮVODCEM

Ojedinělá Via Ferrata přímo v centru Děčína. Zažijte adrenalin na největší české ferratě i neuvěřitelný výhled na zámek a labský kaňon.

od 300 Kč

KANOE A RAFTY NA LABI

Vyzkoušejte vodáctví na dolním Labi. Půjčte si raft, kanoe či kajak a objevte krásy Českého středohoří a Českého Švýcarska z hladiny řeky.

od 650 Kč

KANOE A RAFTY NA LABI A ZPĚT NA KOLE

Jedinečná kombinace pádlování na Labi a cyklovýletu. Po proudu splujete na lodi a zpět se projedete na kole po Labské cyklostezce.

od 450 Kč

SJEZD NA KOLOBĚŽKÁCH Z DĚČÍNSKÉHO SNĚŽNÍKU

Sjeďte na koloběžce z Děčínského Sněžníku, nejvyšší stolové hory Českosaského Švýcarska, a užijte si cestou impozantní výhledy.

PETANQUE / LUKOSTŘELBA / HOVERBOARDY

V Active Parku Děčín na Polabí se zabavíte množstvím venkovních klasických ale i netradičních aktivit a her.

PŮJČUJEME DESKOVÉ HRY V BISTRU

Pro zpříjemnění posezení v bistru si můžete zapůjčit stolní fotbal a různé deskové hry.

Bistro

Vůně kávy, míchaná vajíčka i čerstvě upečený croissant Vám mohou zpříjemnit každé ráno. Po dni plném výletů pak jistě oceníte dobře vychlazené pivo z regionálních minipivovarů. Z jídel u nás frčí hlavně pizzy, teplé čerstvě obložené ciabatty i menu pro vegetariány. Sladká tečka nechybí. Jsme schopni zrealizovat i větší či menší venkovní oslavy třeba s posezením u ohýnku.

Chci do bistra

Smart kemp

Můžete přijet i pozdě večer a ještě ušetříte při on-line rezervaci. Jako klíč do areálu slouží unikátní pin kód pro otevření brány, který od nás dostanete emailem a který platí od času check-inu celou dobu, co budete našimi hosty. Klíče k bungalovům a stanům si vyzvednete v krabičkách na klíče před recepcí, kód vám pošleme opět do emailu nebo SMS.

Upřednostňujete raději tradiční ubytování přímo v recepci? Jsme tu pro vás stále několik hodin denně osobně v recepci.

Co dělat v okolí

Za zmínku stojí určitě cyklovýlety. U bran kempu se napojíte hned na tři varianty cyklotras. Pokud jste vyznavatelem pěší turistiky, pak to máte necelých 20 min do Národního parku České Švýcarsko nebo 15 min do nádherného skalního města Tiské stěny. 

Tipy na cyklovýlety Tipy na pěší výlet

pobyty