Zjistit dostupnost

Ubytování v Kempu Děčín

Speciální nabídka

O nás


Moderní barevný městský kemp pro návštěvníky Děčína a Českosaského Švýcarska, který leží kousek od historického centra města. Díky tomu si lze užívat okolní night life v restauracíh, barech, zajít do aquaparku, do zoo a na zámek.

Kemp je tak výborným startovní bodem pro výlety. Areál je situován mezi řekou Labe a Labskou cyklostezkou, a proto nabízíme mnoho aktivit jako je plavba na raftu či kánoi, zdolání Via Ferraty, sjezd na koloběžkách ze Sněžníku. Sami jsme aktivními sportovci a náš kemp je tak zaměřen na outdoor aktivity a poznávání okolí na které jsme právem hrdí a rádi Vám ho ukážeme. Jsme moderní a najdete u nás mnoho služeb pro Váš klidný pobyt.

Ikona Beer

LOKÁLNÍ PIVO

Ikona bikerental

PŮJČOVNA KOL

Ikona bikestorage

KOLO POD ZÁMKEM

Ikona boatrenta

PŮJČOVNA LODÍ

Ikona cards

PLATBY KARTOU

Ikona cctv

KAMERY PRO BEZPEČÍ

od 750 Kč

VIA FERRATA ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Ojedinělá Via Ferrata přímo v centru Děčína. Zažijte adrenalin na největší české ferratě i neuvěřitelný výhled na zámek a labský kaňon.

od 300 Kč

KANOE A RAFTY NA LABI

Vyzkoušejte vodáctví na dolním Labi. Půjčte si raft, kanoe či kajak a objevte krásy Českého středohoří a Českého Švýcarska z hladiny řeky.

od 650 Kč

KANOE A RAFTY NA LABI A ZPĚT NA KOLE

Jedinečná kombinace pádlování na Labi a cyklovýletu. Po proudu splujete na lodi a zpět se projedete na kole po Labské cyklostezce.

od 450 Kč

SJEZD NA KOLOBĚŽKÁCH Z DĚČÍNSKÉHO SNĚŽNÍKU

Sjeďte na koloběžce z Děčínského Sněžníku, nejvyšší stolové hory Českosaského Švýcarska, a užijte si cestou impozantní výhledy.

PETANQUE / LUKOSTŘELBA / HOVERBOARDY

V Active Parku Děčín na Polabí se zabavíte množstvím venkovních klasických ale i netradičních aktivit a her.

PŮJČUJEME DESKOVÉ HRY V BISTRU

Pro zpříjemnění posezení v bistru si můžete zapůjčit stolní fotbal a různé deskové hry.

Bistro

Snídaně a drink bar s jídlem. Začněte den kouzelnou snídaní z našeho rautu. Vůně kávy, míchaná vajíčka i čerstvě upečený croissant na Vás budou čekat každé ráno. A večer, po dni plném výletů Vám jistě přijde k chuti dobře vychlazené pivo z děčínského minipivovaru Kapitán či krásnolipského Falkenštejn. Máme pizzu, teplé čerstvě obložené ciabatty i menu pro vegetariány. Sladká tečka nechybí. Bistro je místem setkávání, relaxace a nových přátelství. Na požádání Vám půjčíme i deskové hry. Pokud chcete například venkovní oslavu s posezením u ohýnku, tak si ji u nás domluvíte.

Chci do bistra

Smart kemp

Můžete přijet kdykoliv i pozdě večer a ještě ušetříte při on-line rezervaci. Jako klíče do areálu slouží unikátní pin kód, který od nás dostanete emailem a který platí od času chek-inu celou dobu, co budete našimi hosty. Klíče k bungalovům a stanům si vyzvednete ve skříňce na klíče před recepcí, kód vám pošleme také do emailu a SMS.

Karavanisté a stanaři si sami najdou místo ke staní. Jste tak zcela svobodní a my máme víc prostoru připravit vše pro váš skvělý pobyt. Upřednostňujete raději tradiční ubytování přímo v recepci? Jsme tu pro vás stále pár hodin denně osobně v recepci.

Co dělat v okolí

Děčín je skvělým místem pro návštěvu restaurací a Českého Švýcarska. Za zmínku stojí cyklovýlety. Hned u bran kempu se napojíte na Labskou cyklostezku, která vás dovede na mnoho krásných míst. Pokud jste vyznavatelem pěší turistiky, nezoufejte. Děčín leží na prahu Národního parku České Švýcarsko a sousedí s CHKO České středohoří a tak máte z kempu ideální startovní místo pro Vaše výlety.

pobyty