Rezervuj s 20% slevou

Ubytování v Kempu Děčín

Bungalov

Bungalov

Glamping stan

Glamping stan

Obytný stan

Obytný stan

Volná plocha pro karavany

Volná plocha pro karavany

Volná plocha pro stany

Volná plocha pro stany

Bungalov s kuchyňským koutem

Bungalov s kuchyňským koutem

O nás


Jsme moderní barevný městský kemp kousek od historického centra města Děčín, který naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí pro všechny příznivce turistiky a kempování přijíždějící objevovat krásy Českosaského Švýcarska, Labských pískovců i samotného Děčína.

 V docházkové vzdálenosti od areálu cca do 15 min je k dispozici vše co potřebujete - obchody, autobusové linky na známá turistická místa, restaurace, kavárny, aquapark, dětská hřiště i zámecký areál.

Strategicky umístěný. Moderně zařízený. S vlastním bistrem, půjčovnou kol a lodí.

Ikona Beer

LOKÁLNÍ PIVO

Ikona bikerental

PŮJČOVNA KOL

Ikona bikestorage

KOLO POD ZÁMKEM

Ikona boatrenta

PŮJČOVNA LODÍ

Ikona cards

PLATBY KARTOU

Ikona cctv

KAMERY PRO BEZPEČÍ

Jsme tu pro karavanisty, poutníky s batůžky, cyklisty, motorkáře, rodiny s dětmi, vodáky i milovníky adrenalinu, kteří do jednoho ocení bohaté zázemí Děčína a okolí, co se turistické infrastruktury týče, ať už jsou to značené turistické trasy, cyklostezky, ferraty, plavecký areál nebo třeba řeka Labe. 

Jsme čím dál více vyhledávaným cílem aktivních sportovců. S kolegy z Active Point jsme schopni Vám nabídnout a přímo z kempu zrealizovat několik nezapomenutelných outdoorových zážitků

od 750 Kč

VIA FERRATA ČESKÉ ŠVÝCARSKO

Ojedinělá Via Ferrata přímo v centru Děčína. Zažijte adrenalin na největší české ferratě i neuvěřitelný výhled na zámek a labský kaňon.

od 300 Kč

KANOE A RAFTY NA LABI

Vyzkoušejte vodáctví na dolním Labi. Půjčte si raft, kanoe či kajak a objevte krásy Českého středohoří a Českého Švýcarska z hladiny řeky.

od 650 Kč

KANOE A RAFTY NA LABI A ZPĚT NA KOLE

Jedinečná kombinace pádlování na Labi a cyklovýletu. Po proudu splujete na lodi a zpět se projedete na kole po Labské cyklostezce.

od 450 Kč

SJEZD NA KOLOBĚŽKÁCH Z DĚČÍNSKÉHO SNĚŽNÍKU

Sjeďte na koloběžce z Děčínského Sněžníku, nejvyšší stolové hory Českosaského Švýcarska, a užijte si cestou impozantní výhledy.

PETANQUE / LUKOSTŘELBA / HOVERBOARDY

V Active Parku Děčín na Polabí se zabavíte množstvím venkovních klasických ale i netradičních aktivit a her.

PŮJČUJEME DESKOVÉ HRY V BISTRU

Pro zpříjemnění posezení v bistru si můžete zapůjčit stolní fotbal a různé deskové hry.

Bistro

Začněte den kouzelnou snídaní z našeho rautu. Vůně kávy, míchaná vajíčka i čerstvě upečený croissant Vám mohou zpříjemnit každé ráno. Po dni plném výletů pak jistě přijde k chuti dobře vychlazené pivo z regionálních minipivovarů. Z jídel si u nás hosté již velmi oblíbili pizzu, teplé čerstvě obložené ciabatty i menu pro vegetariány. Sladká tečka nechybí. Pokud máte v plánu venkovní oslavu s posezením u ohýnku, také si ji u nás domluvíte.

Chci do bistra

Smart kemp

Můžete přijet kdykoliv i pozdě večer a ještě ušetříte při on-line rezervaci. Jako klíče do areálu slouží unikátní pin kód pro otevření brány, který od nás dostanete emailem a který platí od času check-inu celou dobu, co budete našimi hosty. Klíče k bungalovům a stanům si vyzvednete v krabičkách na klíče před recepcí, kód vám pošleme opět do emailu nebo SMS.

Upřednostňujete raději tradiční ubytování přímo v recepci? Jsme tu pro vás stále několik hodin denně osobně v recepci.

Co dělat v okolí

Děčín je skvělým místem pro návštěvu restaurací a Českého Švýcarska. Za zmínku stojí cyklovýlety. Hned u bran kempu se napojíte na Labskou cyklostezku, která vás dovede na mnoho krásných míst. Pokud jste vyznavatelem pěší turistiky, nezoufejte. Děčín leží na prahu Národního parku České Švýcarsko a sousedí s CHKO České středohoří a tak máte z kempu ideální startovní místo pro Vaše výlety.

Tipy na cyklovýlety  Tipy na pěší výlet
Speciální nabídka

pobyty