Kemp získal ocenění v anketě v anketě Kemp roku 2016
ASCI

Ubytování

Příjezd : 14:00 - 20:00

Odjezd : 11:00

 

Karavany

Chcete strávit příjemnou dovolenou v kempu ve svém karavanu, nebo jste na cestách a hledáte vhodné místo, kde můžete zastavit se svým karavanem, odpočinout si a přespat? Pak jsme tu přesné pro Vás! Nabízíme velkou travnatou plochu pro zaparkování Vašeho obytného vozu a 48 elektrických přípojek rozmístěných po celém areálu kempu.

 

Obsazenost:  VOLNO 

 

Stany

Pokud si chcete užít aktivní dovolenou pod stanem, neváhejte a přijeďte! Areál se nachází na zatravněné ploše o velikosti 2 000 m2. Také je zde možnost využívat ve vašem stanu elektřinu od elektrických přípojek, které jsou rozmístěné po celém areálu kempu.  

 

 

Obsazenost:  VOLNO 

 

Obytné stany

Jestliže nemáte vlastní stan rádi Vám zapůjčíme některý z našich obytných stanů. Jedná se nový moderní trend v kempování. V Našich obytných stanech si užijete stejného komfortu jako v chatičce. V každém stanu jsou dvě velké postele, kde se pohodlně vyspí čtyři lidé, lampa a stolek se židlemi. Na zemi jsou koberce, takže vás nebude otravovat věčné šustění igelitu, když stanem procházíte. Dále je zde možnost zapůjčení ledničky pouze pro vaši potřebu.KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz