Ubytování

Příjezd : 14:00 - 20:00
Odjezd : 11:00


Karavany

Chcete strávit příjemnou dovolenou v kempu ve svém karavanu, nebo jste na cestách a hledáte vhodné místo, kde můžete zastavit se svým karavanem, odpočinout si a přespat? Pak jsme tu přesné pro Vás! Nabízíme velkou travnatou plochu pro zaparkování Vašeho obytného vozu a 48 elektrických přípojek rozmístěných po celém areálu kempu.

Obsazenost:  VOLNO 

Stany

Pokud si chcete užít aktivní dovolenou pod stanem, neváhejte a přijeďte! Areál se nachází na zatravněné ploše o velikosti 2 000 m2. Také je zde možnost využívat ve vašem stanu elektřinu od elektrických přípojek, které jsou rozmístěné po celém areálu kempu.

Obsazenost:  VOLNO

Bungalovy

V našem kempu máte možnost využít ubytování v nových, moderních bungalovech se zastřešenou verandou. Jedná se o jeden pokoj, který je vybavený palandou s dvoulůžkem vespod a jednolůžkem nahoře a dvoulůžkovým rozkládacím gaučem. Každý pokoj dále disponuje ledničkou, skříní, stolem a židlemi. Jeden bungalov je plně vybaven a připraven pro až 5 osob. V kempu máme 8 bungalovů s celkovou kapacitou 40 osob.

Obsazenost: VOLNO

Obytné stany

Jestliže nemáte vlastní stan rádi Vám zapůjčíme některý z našich obytných stanů. Jedná se nový moderní trend v kempování. V Našich obytných stanech si užijete stejného komfortu jako v chatičce. V každém stanu jsou dvě velké postele, kde se pohodlně vyspí čtyři lidé, lampa a stolek se židlemi. Na zemi jsou koberce, takže vás nebude otravovat věčné šustění igelitu, když stanem procházíte. Dále je zde možnost zapůjčení ledničky pouze pro vaši potřebu.

 
 

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz