Zážitky

Sjezd na koloběžkách ze Sněžníku

Vyzkoušejte si dlouhý sjezd z Děčínského Sněžníku na koloběžce. Rozhled z vrcholu této nejvyšší stolové hory v Českém Švýcarsku je impozantní. A nejen z ní. I cestou dolů si užijete krásné výhledy na zvlněnou krajinu Českého Švýcarské i Českého středohoří. Vyvezeme Vás i s koloběžkami na kopec a na Vás je pak rozhodnutí, zda proměníte tento zážitek v celodenní výlet nebo zda rovnou pofrčíte z kopce dolů. Možností je zde více!

Popis zážitku a rezervace
 

VIA FERRATA Pastýřská stěna s průvodcem

Konečně opravdu netradiční zážitek právě pro Vás. Opravdu ojedinělá Via Ferrata Pastýřská stěna přímo v centru města Děčína Vám nabízí 16 cest s různou obtížností a jedinečný "Karlův most". Pro úplné začátečníky bude náš průvodce jistotou při pohybu na cestě, pro ty zkušenejší rádcem v obtížnějších výstupech.
 
Popis zážitku a rezervace
 
 
 

Na raftu po Labi a zpět na kole nebo koloběžce

Poznejte krajinu unikátního Labského kaňonu nejprve z hladiny Labe a pak ze sedla kola. Při plavbě se na raftu pokocháte ojedinělým pohledem na kaňon Labe. Zpět Vás pak dovede pohodlná cyklostezka, která je stále podél vody.
 
Popis zážitku a rezervace
 
 
 
 

Prohlídka města Děčína a barokní perly zámku

Víte, kde najdete v Děčíně jelena s hořícím křížem na čele, místo pro 2000 druhů růží, nejstarší vodočet v Evropě, sochy jak na Karlově mostě nebo že Tyrš nemá daleko k Járovi Cimrmanovi? Nejméně o toto chytřejší odejdete ze zábavného okruhu podzámčím a zámkem. Průvodcovaná prohlídka historického jádra města Děčín, během které poznáte historické památky i nahlédnete do života současného města.
 
Rezervace
 
 
Všechny zážitky realizujeme ve spolupráci s cyklopůjčovnou Cyklopůjčovna.com a CK Enthusia. Více informací na recepci nebo na e-mailu info@enthusia.cz či tel. čísle +420 724 006 865.
KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz