Vodácké a loď

Rafty a kánoe si můžete půjčit přímo v kempu. Hlavní trasy vedou do německé Schmilky a Bad Schandau, nebo můžete doplout do kempu od střekovských zdymadel v Ústí nad Labem. Zpět do kempu se můžete vydat po Labské cyklostezce na kole nebo koloběžce.
 

Děčín – Schmilka

Délka trasy - 15 km – cca 3 h
 
Plavba začíná hned od kempu (pravý břeh). Na začátku se Vám naskytne krásný pohled na Děčínský zámek a Pastýřskou stěnu. Poté plujete skrz ojedinělou krajinu Labského kaňonu. Dbejte na kyvadlový přívoz v Dolním Žlebu (levý břeh). Cíl plavby se nachází těsně za hranicemi na pravém břehu v obci Schmilka. Mají zde výbornou pekárnu s kamennou pecí.
 

Děčín – Bad Schandau

Délka trasy - 22 km – cca 4h
 
Tato trasa je prodloužená verze předchozí plavby. Za Schmilkou pokračujete německou částí labského kaňonu, kde můžete můžete vidět skalní útvary nad řekou (Schramstein) a lidovou architekturu. Cíl plavby se nachází na levém břehu Labe u vlakového nádraží Bad Schandau.
 
 

Paddleboard

Úplnou novinkou pro plavbu Labským kaňonem je stabilní a pevný nafukovací stand up paddleboard (SUP). Ovládat ho zvládnou i děti. Proplujte kaňonem řeky Labe a objevte krásy Českého Švýcarska.
 
 
 
 
 
 

Tip na cyklovodácký víkend

Ubytování v kempu a poznávání krajiny s pádlem v ruce je střídáno radostí z projížďky na kole. Pro rodiny s  malými dětmi je to nezapomenutelný společný zážitek. Skupiny přátel anebo kolegů si při raftování a cyklistice užijí spoustu zábavy pramenící z pohybu a pocitu sounáležitosti. 
 
Popis výletu
KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz