CS DE EN

Jak se k nám dostat?

Autem z Prahy/Ústí nad Labem

Do Děčína přijedete po Ústecké ulici, najedete na Nový most. Po něm pokračujte směr Liberec a sjeďte prvním výjezdem směrem na Litoměřice. Na kruhovém objezdu u čerpací stanice ÖMV vyjedete 3. výjezdem směrem na Litoměřice a poté druhou obočkou vpravo do ulice Rytířská. Na jejím konci u dětského hřiště už jen doprava a po 100 m jste u nás.
 

Autem z Liberce nebo České Lípy

Po příjezdu do Děčína se napojíte na Nový most, směr Ústí nad Labem/Teplice. Potom z mostu hned první odbočkou doprava sjedete směr centrum, na kruhovém objezdu se dáte 1. výjezdem doprava a potom druhou odbočkou doprava do ulice Rytířská. Na jejím konci doprava, rovně asi 100 metrů a jste u nás.
 

Autem z Bad Schandau

Do Děčína přijíždíte po Loubské ulici. Na první křižovatce zahněte doprava do ulice Čsl. armády, pak hned doleva do ulice 28. řijna. Dostanete se na kruhový objezd, na něm 3. výjezdem do Pohraniční. Pokračujte po stejné silnici na další kruhový objezd. Na něm jeďte 1. výjezdem do ulice 2. polské armády a rovně až k dalšímu kruhovému objezdu u čerpací stanice ÖMV. Na něm jeďte 2. výjezdem směr Litoměřice a pak druhou odbočkou vpravo do ulice Rytířská. Na jejím konci u dětského hřiště se dejte doprava a asi po 100 m jste v kempu.
 

Autem z Drážďan/Teplic

Sjeďte z dálnice A17/D8 výjezdem číslo 80 směr Libouchec a dále směrem na Děčín. Po vjezdu do Děčína pokračujte po Teplické ulici a dál přes ulici Pivovarská. Projedete kolem obchodního domu Albert a pokračujte směrem na Liberec. Najeďte na Nový most a sjeďte prvním výjezdem směr Litoměřice. Na kruhovém objezdu u čerpací stanice ÖMV vyjedete třetím výjezdem směr Litoměřice a poté druhou odbočkou vpravo do ulice Rytiřská. Na jejím konci u dětského hřistě už jen doprava a po 100 m jste u nás.
 

Vlakem a pěšky

Po příjezdu do Děčína vlakem na hlavní nádraží projděte podchodem do ulice Práce a vydejte se doprava. Projdete kolem obchodního domu Lidl a vydejte se směrem ke kruhovému objezdu. U něj se vydejte doprava na nový most a přejděte na druhou stranu řeky Labe. Na druhém břehu před sjezdem z mostu se vydejte po schodech dolů. Schodsy končí přímo před branami kempu.
 

Vlakem a MHD

Zastávka MHD se nachází hned u nádraží (na stejné straně ulice). Jeďte linkou č. 202, 208, nebo 209. Vystupte na zastávce Březová, vraťte se zpátky na křižovatku ulice Litoměřická. Přejděte přes ulici do ul. Rytířská. Na jejím konci jděte vpravo a pak už jen rovně asi 100 metrů.
 

Na kole z Hřenska

Po Labské stezce se dostanete přímo k našemu kempu. :) Dojeďte k Tyršovu mostu, ten přejeďte po levém chodníku s cyklostezkou na pravý břeh řeky Labe. Na jeho konci se dejte doleva dolů do ulice Labská kolem Městské knihovny. Na parkovišti pod knihovnou doleva podjedete Tyršův most a pokračujete po Labské cyklostezce č. 2 po nábřeží. Projedete vpravo od Děčínského zámku, pokračujte stále rovně podél Labe a kolem zámeckého parku. Projedete pod železničním mostem a dostanete se až ke kamennému Staroměstskému mostu. Přejeďte přes něj a po 100 m již přijedete k plotu kempu. Zahněte doprava a dojeďte na recepci.
 

Na kole z Ústí nad Labem

Po Labské stezce se dostanete přímo k našemu kempu. :) V Děčíně stačí jen za dětským hřišťem a restaurací Kocanda pokračovat cca 100 m stále rovně. Tam už náš kemp uvidíte.
 

Autobusem z centra města

Linka č. 202, 208 a 209 : vystupte na zastávce Březová, vraťte se zpátky na křižovatku ulice Litoměřická. Přejděte přes ulici do ul. Rytířská. Na jejím konci jděte vpravo a pak už jen rovně asi 100 metrů.
 

Po Labi 

Kemp se nachází na pravé straně po toku řeky Labe na 741,5 km. Přibližně 50 m před silničním mostem je na břehu kamenná přistávací plocha. Jste přímo u kempu, který leží na plošině nad Vámi. Můžete vyjít nahoru a my Vám otevřeme vrátka v plotu. Anebo vyjdete po betonových schodech a ocitnete se před restaurací Kocanda. Jděte vlevo a vjezd do kempu je 100 metrů před Vámi.
 

Od přístaviště výletních lodí:

Vydejte se po nábřeží proti proudu řeky. Po Labské cyklostezce projedete vpravo od Děčínského zámku, pokračujte stále rovně podél Labe a kolem zámeckého parku. Projdete pod železničním mostem a dostanete se až ke kamennému Staroměstskému mostu. Přejeďte přes něj a po 100 m již přijedete k plotu kempu. Zahněte doprava a dojďete na recepci.  

 

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz