Dvoudenní Labe v Českosaském Švýcarsku

Krásná příroda národního parku, klidná a přitom krásně tekoucí a nepřeplněná řeka slibuje skvělý zážitek. Ubytujeme vás v moderním městském Kempu v Děčíně a lodě, pádla, vesty a další vybavení vám půjčíme a dopravíme na start i zpět z cíle.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • snídaně

Pobyt obsahuje

Den 1 - příjezd do Kempu Děčín a individuální program
V Děčíně se můžete vypravit do zoologické zahrady, navštívit děčínský zámek s růžovou zahradou, zajít si do aquaparku s termální vodou, pobýt s dětmi na velkém venkovním hřišti, posedět v kempovém Bistru nebo v některé z mnoha nedalekých kaváren a hospůdek. Všechny tyto možnosti jsou od kempu vzdáleny pouze několik minut chůze. Večer si užijete při posezení v kempovém bistru nebo táboráku.

Den 2 - Českým středohoří
Po snídani Vás i s loděmi odvezeme do Ústí nad Labem.
Cestou proplujete pod Mariánským mostem, jednou z 10. nejunikátnějších železobetonových staveb světa. Dále pak plujete po klidném Labi mezi zelenými kopci a řeka Vás přináší po 5 až 6 hodinách do dnešního cíle, Kempu Děčín.
Večer můžete vydechnout tématicky u piva Kapitán z místního minipivovaru a také zakousnout něco z lokálních specialit v kempovém bistru.

Den 3 - Českosaským Švýcarskem hlubokým kaňonem
Plavba z Kempu Děčín se začátkem dle zaslaného ticketu. Dnešní den začínáme plavbou a proplujete nejprve historickým městem Děčín a vnoříte se do úchvatného labského kaňonu, který je svírán z obou stran hradbou skalních věží. Voda je klidná a cesta z Děčína do Schmilky trvá asi 3 hodiny, do Bad Schandau 4 - 5 hodin. Záleží na tom, jak dlouho se rozsedíte v přívoznické hospůdce Dolní Grund, která nabízí nejkrásnější pohled na skály na světě. Pokračujete do Saského Švýcarska, kde Vás přivítají Šrámové kameny, tedy skalní věže roztrhané do podoby šrámů. V cíli plavby si můžete užít jako odměnu kavárenskou atmosféru lázeňského městečka Bad Schandau. Individuálně se vracíte vlakem zpět do Děčína.

- časy aktivit jsou uvedeny v potvrzení zaslaném od Active Point
- snídaně 8:00 - 10:00
- ubytování možné od 15.00
- opuštění pokojů nezbytné do 10.00 (před odchodem na aktivitu 3. den je možné si zavazadla uschovat na recepci)

Poznámka

Minimální počet osob: 2
Slevy na děti do 14 let

v bungalovu: 500,-
v glampu: 300,-

Slevu zadáte v košíku jako doplňkovou službu

Cena zahrnuje
 • 2x ubytování v glamping stanech se společnou koupelnou nebo bungalovech s vlastní koupelnou, plně zařízených s lůžkovinami
 • 2x bohatá snídaně
 • 2x zapůjčení lodí včetně potřebného vybavení a přeprava lodí na start a z cíle
 • 1x přeprava osob do Ústí nad Labem
 • Poplatek z pobytu

Cena nezahrnuje
 • Parkovné
 • Návrat vlakem z Bad Schandau (cca 75 Kč).
 • Prodloužení pobytu v kempu Děčín - na poptávku.
Sezóny Ceník Objednávka
9. 7. 2022 - 28. 8. 2022 od 2 450 Rezervovat
28. 8. 2022 - 31. 10. 2022 od 2 190 Rezervovat