Zvýhodněná nabídka ubytování a aktivit

Vydejte se s Vaší třídou objevit mnohá z NEJ Národního parku České Švýcarsko. Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky aktivit pro jednodenní školní výlety i zvýhodněné ubytování v Kempu Děčín pro vícedenní sportovní a seznamovací kurzy. Můžete zdolat jedinou městskou Via Ferratu v Česku, proplout na raftech NEJkrásnějším kaňonem na Labi a jeho krásu si vychutnat i cestou zpátky ze sedla kola. Kdo nebyl na Pravčické bráně, nebyl v Českém Švýcarsku, tak si udělejte pěší výlet. Večer si můžete zpestřit o pořádný táborák a připravíme Vám i noční hru.

Kemp Děčín

V nově otevřeném Kempu a Cyklostopu Děčín neztrácíte nic z pobytu v přírodě a zároveň krásy a zázemí města, neboť je situován na břehu Labe pouze 5 minut chůze od jeho historického centra. Naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí zejména pro cyklisty na Labské stezce a cyklostezce Ploučnice. Ubytování je v moderních obytných stanech plně zařízených pro příjemný pobyt. Jedná se o nový, moderní trend v kempování. V našich obytných stanech si užijete stejného komfortu jako v chatičce. V každém stanu jsou postele nebo postelové rošty. Ve stanech se pohodlně vyspí dvě až osm osob. Na zemi jsou koberce, dále je tu elektrická lampa a stolek se židlemi.

Balíček Via Ferrata s průvodcem

Den strávený na skalách. Nemusíte mít vůbec strach, jedná se o zajištěnou cestu, která je pro seznámení se zdoláváním skal ideálním učitelem. Navíc jste v rukou zkušených instruktorů, kteří Vám předají základy pohybu po skalách. Možný je i nácvik slaňování. Nástupní místo je v centru města na Labském nábřeží. Jedna cesta nahoru s krásnými výhledy na děčínský zámek trvá cca 2 hodiny. Zpět k výchozímu místu sejdete pěšky po turistické značce za 15 minut. V ceně je zahrnuto půjčení kompletního vybavení a služby průvodce.

Balíček Rafty a Kolo

Na raftech proplujete úchvatným labským kaňonem. Voda je klidná a celý Váš tým tak musí prokázat souhru. Náš průvodce Vám ukáže základy ovládání lodi, bezpečnosti na vodě a zároveň Vás i doporovdí. Plavba z Děčína do německé Schmilky trvá 2-3 hodiny. Z raftů přesednete na kolo a zpátky se dopravíte opět za pomoci vlastních sil.

Balíček Zapůjčení kola

Pro Váš cyklovýlet či sportovní kurz nabízíme kvalitní trekkingová kola včetně helmy. Můžete využít cyklostezek podél Labe a Ploučnice, bezpečně bez kopců a autodopravy.

Balíček Táborák

Dřevo pro Váš skvělý tábornický večer, na přání zajistíme i buřtíky.

Ubytování v obytném stanu
ceny/osoba/Kč Hlavní sezóna Vedlejší sezóna
Bez stravy 180,- 130,-
Se snídaní 240,- 190,-
Polopenze 330,- 275,-
Plná penze 420,- 360,-
Lůžkoviny (jednorázově) 60,- 60,-
 
Bungalov obsazenost 5 lůžek, lůžkoviny, koupelna
ceny/osoba/Kč Hlavní sezóna Vedlejší sezóna
Bez stravy 300,- 200,-
Se snídaní 360,- 260,-
Polopenze 450,- 345,-
Plná penze 540,- 430,-
 
Ostatní služby
ceny/osoba/Kč Hlavní i vedlejší sezóna
Táborák 300,-
Via Ferrata dle dohody
Rafty a kolo dle dohody
Půjčení kola dle dohody
Od 20 osob pedagog zdarma

platí v měsících duben - červen a září - říjen

OVĚŘIT TERMÍN

Pdf ke stažení

 

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz