Volný čas

Koupání

Necelých 500 metrů od kempu se nachází termální aquapark. Plavecký areál v Děčíně , který patří mezi nejmodernější v České republice. Ve venkovní části areálu můžete využívat plavecké bazény o délkách 25 a 50 metrů.
Dále je k dispozici rekreační bazén a dětské brouzdaliště.Termální voda umožňuje využívat venkovní bazény i při chladnějším počasí. Krytá část areálu nabízí bazén 25 metrů, 3 tobogány, divokou řeku, chrliče, masážní trysky, 2 whirlpooly a pro nejmenší je zde dětská říčka a brouzdaliště.
Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, jistě využijete beachvolejbalová a streetballová hřiště, která jsou také součástí areálu. V prvním patře najdete fitness, saunu, solárium.

http://www.dcsportovni.cz/

 

 

ZOO

Navštivte Zoo položenou na úžasném místě vyvýšeném nad městem. Je součástí klidného lesoparku a spojíte tak pozorování zvířat s procházkou a odpočinkem v zeleni.

http://www.zoodecin.cz/

 

 

 

Zámek Děčín

Dominantu města byste si neměli nechat ujít. Od kempu je vzdálen jen několik minut chůze a má pro malé i velké spoustu překvapení a to včetně možnosti občerstvit se.

Nebo si dopřejte prohlídku města a zámku s průvodcem.

http://www.zamekdecin.cz

 

 

KEMP  DĚČÍN
UBYTOVÁNÍ V CENTRU DĚČÍNA PRO STANY, OBYTNÉ STANY A KARAVANY
Rezervace ubytování +420 774 262 111recepce@kempdecin.cz